Najlepsze pomysły na oznaczenie lub podpisanie rzeczy

Jak odnaleźć zagubione przedmioty?

Zgubione przedmioty odnajdą się o wiele łatwiej, jeśli na etykiecie umieścisz oprócz imienia dziecka również swój numer telefonu. Znalazca rzeczy zgubionej przez Twoje dziecko będzie po prostu mógł do Ciebie zadzwonić. Na większości naszych personalizowanych etykiet jest miejsce na dwie linijki tekstu. Dzięki temu oprócz imienia możesz również umieścić numer telefonu.

Zaprojektuj swoje własne etykiety. Dzięki indywidualnemu wyglądowi etykiety dziecko z łatwością rozpozna swoje rzeczy.

Masz wybór spośród różnych symboli i rodzajów czcionek, dzięki czemu możesz personalizować swoje etykiety. Również możesz zdecydować, jaką wielkość ma mieć tekst na etykietach. Tekst może być mały, normalny, duży, bądź bardzo duży. Większość naszych klientów decyduje się na wydrukowanie imienia tak dużego, jak to możliwe. Używając spacji możesz wyśrodkować tekst.

Zalety naszych personalizowanych etykiet:

  • druga osoba nie ma identycznych etykiet
  • dzieci niepotrafiące jeszcze czytać mogą rozpoznać swoje rzeczy dzięki symbolowi umieszczonemu na etykiecie, rodzajowi czcionki, wielkości liter i ogólnie ogólnemu wyglądowi etykiety.

Istnieje również możliwość zamówienia etykiet bez symbolu/ grafiki.

Dla starszych dzieci lub dorosłych można oczywiście zamówić etykiety bez symbolu/ grafiki. Dzięki naszym przezroczystym naklejkom i mini nakklejkom oznaczysz swoje rzeczy w subtelny sposób.

Inne porady dotyczące wyglądu naklejek:

Małe i duże naklejki

Do małych i dużych naklejek dodaliśmy tradycyjną czcionkę. Dzięki temu możesz zaprojektować etykiety również dla starszych dzieci i dorosłych. Także nasze przezroczyste naklejki to świetny pomysł na oznaczenie przedmiotów dorosłych. Tekst może zostać wydrukowany w kolorze czarnym, białym i fioletowym.

Etykiety (adresowe) "własnej roboty"

Te etykiety często są używane jak etykiety adresowe lub do oznaczenia przyborów szkolnych. Masz do wykorzystania 5 linijek na tekst i dlatego etykiety te mają niezliczone zastosowania.

Copyright © , Oznaczone - Wszystkie prawa zastrzeżone
Zawartość tej strony nie może być kopiowana, zapisywana i / lub rozpowszechniana bez pisemnej zgody Oznaczone.