Naklejki imienne

Naklejki imienne dla dzieci na ubrania

Naklejki imienne można przykleić na wszystkich czystych, płaskich i suchych powierzchniach. Naklejki są odporne na mycie w zmywarce i działanie kuchenki mikrofalowej. Gwarantujemy wysoką jakość ich wykonania. A może potrzebujesz etykiet na odzież? Wystarczy wprasować, nakleić lub stemplować imię na wszystkich ubraniach.

Naklejki imienne

Ten rodzaj naklejek imiennych jest dostępny w wielu różnych formatach i zabawnych wzorach. Możesz wybrać małe naklejki w żywych kolorach, trendy naklejki lub naklejki z brokatem! Naklejki imienne można przykleić na butelki, kubki, pojemniki śniadaniowe, akcesoria sportowe, zabawki i wiele innych.

Naklejki z imieniem do przedszkola

Niezwykle praktyczne naklejki imienne dla uczniów lub przedszkolaków. Nasz kreator etykiet daje możliwość zaprojektowania naklejek dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Naklejki na wyprawkę do przedszkola to świetny pomysł. Wybierz kolor, czcionkę, rozmiar czcionki i zabawny symbol. Przykład projektu jest od razu widoczny. Nie zwlekaj i zaprojektuj swoje własne naklejki już teraz!

Copyright © , Oznaczone - Wszystkie prawa zastrzeżone
Zawartość tej strony nie może być kopiowana, zapisywana i / lub rozpowszechniana bez pisemnej zgody Oznaczone.