Naklejki na drzwi

Nasze imienne naklejki na drzwi są najwyższej jakości, mogą być ponownie użyte i nie pozostawiają śladów kleju.  Wystarczy przykleić naklejki na dowolnej twardej, płaskiej i wolnej od tłuszczu powierzchni. Naklejki dostępne są już  od 42.95 zł za sztukę (standardowe naklejki na drzwi).

Naklejki na drzwi do żłobka/przedszkola lub pokoju dziecięcego

Naklejki na drzwi z imieniem i to w najpiękniejszych wzorach. Idealne do pokoju dziecięcego lub żłobka. Wybierz spośród wielu wzorów, które można spersonalizować imieniem dziecka. Wybierz zabawny motyw lub naklejki Miffy. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Oprócz dużej spersonalizowanej naklejki otrzymasz również wiele ładnych pojedynczych naklejek, które rozweselą całość.  Dodatkowo dołączymy przejrzystą instrukcję i inspiracje jak można przykleić naklejkę.

Naklejki tematyczne możesz zamówić za jedyne 55,47 zł za sztukę.

Naklejki na drzwi w biurze

Nasze naklejki na drzwi to nie tylko zabawa w domu, ale także w pracy! Naklejkę można umieścić np. na drzwiach gabinetu, pokoju lekarskiego, stołówki lub toalety. W tym celu najlepiej wybrać wersję standardowych naklejek.

Takie proste wzory i piękne kolory nadają się do każdego wnętrza.

Ten produkt zamówisz za jedyne 37.49 zł za sztukę.

Czy jesteś wielkim fanem zabawnych postaci na naklejkach ? Zerknij na nasze naklejki z nazwami motywów lub nasze spersonalizowane wieszaki na torby!

Copyright © , Oznaczone - Wszystkie prawa zastrzeżone
Zawartość tej strony nie może być kopiowana, zapisywana i / lub rozpowszechniana bez pisemnej zgody Oznaczone.