O firmie

Oznaczone.pl to unikalny koncept etykiet i naklejek imiennych/ spersonalizowanych. Jak to się zaczęło? W roku 2002 po zgubieniu kolejnych z wielu przedmiotów swoich dzieci, pewna mama z doświadczeniem marketingowym stworzyła firmę Oznaczone.pl. (oryg. Goedgemerkt.nl) Początkowo pracowała z domu. Szukała sposobów, aby oznaczyć rzeczy w łatwy, ale zarazem i estetyczny sposób, a następnie, chciała podzielić się tymi sposobami z innymi mamami. W roku 2003 powstała w związku z tym strona internetowa ze sklepem online.

Wielu rodziców zaufało produktom Oznaczone.pl, wypróbowało je i polecało je swojej rodzinie i znajomym.

A my dzięki naszym klientom, ich pomysłom i opiniom, cały czas możemy ulepszać nasze produkty i proponować co jakiś czas nowe rozwiązania, nie tylko praktyczne dla rodziców, ale również bardzo lubiane przez dzieci!

Czy jest coś piękniejszego dla dziecka niż naklejki lub etykiety z własnym imieniem i ulubioną grafiką?

Początkowo proponowaliśmy naszym Kleintom jedynie jeden standardowy wygląd naklejek i jedną czcionkę. Po wielu prośbach naszych Klientów, wielu testach i szukaniu najlepszego rozwiązania, wprowadziliśmy program do projektowania naklejek i etykiet. Teraz każdy Klient może sam wybrać rodzaj i wielkość czcionki, kolory, czy grafikę. Nasze etykiety i naklejki są dlatego całkowicie spersonalizowane.

Nasze produkty produkujemy w Holandii na maszynach ekologicznych, mniej obciążających środowisko naturalne.

I w międzyczasie... nasza firma urosła do zespołu entuzjastycznych współpracowników (którzy sami są często rodzicami pracującymi w godzinach, które ich pociechy spędzają w szkole).

Bardzo nam zależy na opiniach naszych Klientów!

Zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły, czy rady! Dzięki naszym Klientom możemy się doskonalić w tym, co robimy. Z góry dziękujemy za każdą wiadomość!

W przypadku pytań odnośnie zamówienia lub oferowanych przez nas produktów, prosimy o kontakt:

E-mail: [email protected]  Obsługa w języku polskim i angielskim

Obsługa telefoniczna wyłącznie w języku HOLENDERSKIM  +31(0)33-4615834

Nasz adres w Holandii:

Goedgemerkt B.V.
Cobolweg 3
3821 BJ Amersfoort
Holandia
PL5263273471

Copyright © , Oznaczone - Wszystkie prawa zastrzeżone
Zawartość tej strony nie może być kopiowana, zapisywana i / lub rozpowszechniana bez pisemnej zgody Oznaczone.