Warunki sprzedaży

Poniższe warunki sprzedaży mają zastosowanie do wszystkich zamówień, usług i ofert na stronie Oznaczone.pl, pochodzących od Goedgemerkt, Nijverheidsweg Noord 130-5, 3812 PN Amersfoort (Holandia).

 1. Ogólne
  1. Poniższe warunki sprzedaży mają zastosowanie do wszystkich zamówień, usług i ofert.
  2. W przypadku zaakceptowania oferty lub w przypadku zamówienia Klient akceptuje niniejsze warunki.
  3. Dla wszystkich praw, zobowiązań, ofert, zamówień i umów, które są przedmiotem niniejszych warunków sprzedaży ma zastosowanie wyłącznie prawo holenderskie.
 2. Ceny
  1. Ceny podane na stronie Oznaczone.pl są w złotych, włącznie z podatkiem VAT i bez kosztów przesyłki.
  2. Oferta na Oznaczone.pl nie jest wiążąca. Oznaczone.pl ma prawo wprowadzać zmiany cen z natychmiastowym skutkiem.
 3. Cena dostawy
  1. Za koszty dostawy produktów z Oznaczone.pl płaci Klient.
  2. Cena dostawy w granicach Europy wynosi 11,95 zł. Przy zamówieniach o wartości powyżej 200 zł oferujemy bezpłatną wysyłkę.
  3. Po dokonaniu zamówienia nie ma możliwości dodania do niego innych produktów lub zestawów.
  4. Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin od wpłynięcia płatności na nasze konto.
  5. Od momentu przekazania zamówienia kurierowi lub listonoszowi Oznaczone.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie dostawy, uszkodzenie lub zagubienie przesyłki. Średni czas dostawy to w granicach Europy 3-7 dni, a poza Europą 8 dni. Jeśli chodzi o wysyłkę, Oznaczone.pl nie może niczego zagwarantować.
 4. Zapłata
  1. Po złożeniu zamówienie na naszej stronie internetowej otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia wraz z numerem zamówienia. Niezależnie od tego, którą metodę płatności wybrałaś/-eś, zawsze możesz zapłacić za zamówienie przelewem bankowym. Nasze dane do przelewu zawsze umieszczamy w mailu z potwierdzeniem zamówienia.
  2. Ze względu na personalizowany nadruk na etykietach, ich produkcja zaczyna się dopiero po wpłynięciu płatności na nasze konto.
  3. Należy dokonać płatności w ciągu 5 dni od dnia złożenia zamówienia.
  4. Płatności kartą kredytową są dokonywane przy pomocy międzynarodowego systemu płatności Docdata Payments. Docdata Payments oferuje bezpieczne i godne zaufania metody płatności o najwyższych standardach jakości. Płatność może również zostać dokonana poprzez zwykły przelew bankowy.
  5. Po otrzymaniu informacji o wpłynięciu Twojej płatności, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem otrzymania płatności i rozpocznie się produkcja Twoich etykiet.
  6. W przypadku płatności kartą kredytową, karta zostanie natychmiast obciążona.
 5. Zamówienie
  1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz drogą elektroniczną potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z numerem zamówienia. W przypadku pytań dotyczących zamówienia, prosimy o dodanie do zapytania numeru zamówienia. Po otrzymaniu potiwerdzenia złożenia zamówienia, prosimy o dokładne sprawdzenie treści zamówienia, a w szczególności pisowni personalizowanego tekstu, który ma zostać wydrukowany na etykietach. W przypadku odkrycia jakiegokolwiek błedu prosimy o jak najszybszy kontakt w celu usunięcia błedu, najpóźniej w ciągu 2 dni od dnia zamówienia.
  2. Uwaga: Nie ma możliwości odstąpienia od zamówienia produktów personalizowanych, czyli takich produktów, które zostaną wyprodukowane specjalnie na Twoje zamówienie lub które odpowiadają Twoim osobistym potrzeboom.
 6. Reklamacje
  1. Oznaczone.pl zawsze dąży do dostarczania swoim Klientom produktów o najwyższej jakości. W przypadku otrzymania od nas wadliwego produktu, prosimy o odesłanie produktu w ciągu 3 dni od dnia otrzymania wadliwego produktu wraz z opisem problemu. W przypadku uzasadnionej reklamacji zostanie produkt wymieniony, bądź otrzymasz zwrot pieniędzy.
  2. Reklamacja może zostać uznana jedynie, jeśli zostaliśmy wcześniej poinformowani o problemie drogą e-mailową.
  3. Po otrzymaniu wadliwego produktu zostanie Ci zwrócona kwota zamówienia bez kosztów przesyłki.
  4. Reklamacja nie zostanie uznana, jeśli:
   • wybrałaś/-eś zły tekst/ symbol do wydrukowania na produkcie i nas o tym nie poinformowałaś/-eś w ciągu 2 dni od dnia otrzymania potwierdzenia zamówienia.
   • nie przestrzegałaś/-eś naszych instrukcji użycia.
  5. Prosimy o jak najszybszym poinformowaniu nas o dostarczeniu błędnego lub niepełnego zamówienia. Oznaczone.pl zadba o jak najszybsze dostarczenie prawidłowych produktów lub wymianę.
  6. Są możliwe ewentualne różnice w kolorze lub intensywności koloru w stosunku do etykiet pokazanych w broszurach/ ulotkach lub na stronie internetowej i nie dają one prawa do zniżki, wymiany bądź odstąpienia od kupna.
 7. Odpowiedzialność
  1. Oznaczone.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe lub nieprawidłowe użycie naszych produktów. Oznaczone.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek działań kupującego, które opierają się w szczególności na następujących czynnikach: niewłaściwym użytkowaniu, błędnym użytkowaniu przez kupującego lub osoby trzecie, naturalnym zużyciu materiału lub jego przeciążeniu.
  2. Treść niniejszej strony internetowej została napisana przez Oznaczone.pl z należytą starannością; zawarte dane są według naszej najlepszej wiedzy prawidłowe, kompletne i aktualne. Nie możemy jednak zagwarantować, że podane na naszej stronie informacje i dane są aktualne, prawidłowe i kompletne.
  3. Oznaczone.pl nie jst odpowiedzialne za treści linków zewnętrznych. Za treść stron internetowych, do których prowadzą linki podane na Oznaczone.pl, są odpowiedzialni właściciele tych stron.
  4. Oznaczone.pl nie jest odpowiedzialne za błędy w tekstach, ani za ewentualne różnice w kolorach symboli i tekstów pokazanych na Twoim monitorze.
  5. Oznaczone.pl zastrzega sobie prawo do zrezygnowania z wydrukowania danego projektu, jego zmiany, usunięcia bądź uzupełnienia bez podania przyczyn swojej decyzji.
 8. Siła wyższa
  1. Zastrzegamy sobie jednak prawo do odmowy realizacji zamówień bez podania przyczyny.
 9. Polityka prywatności
  1. Obchodzimy się z Twoimy danymi w sposób poufny i nie przekazujemy ich podmiotom trzecim.
 10. Pytania
  1. Twoja satysfakcja jest dla nas ważna! Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze i zastosowaniu naszych produktów.
Copyright © , Oznaczone - Wszystkie prawa zastrzeżone
Zawartość tej strony nie może być kopiowana, zapisywana i / lub rozpowszechniana bez pisemnej zgody Oznaczone.