Lunchbox

Jeśli szukacie ładny i personalizowany lunchbox to dobrze trafiliście. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór wzorów.

Lunchbox

Jeśli szukasz ładnego lunchboxu to mamy dobrą wiadomość, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz niezwykle ciekawe wzory. Niezależnie od tego czy wybierzesz lunchbox z jednym z naszych zabawnych motywów czy też innych ciekawych wzorów to Twoje dziecko z taką śniadaniówką będzie na pewno dobrze przygotowane do szkoły lub przedszkola.

 

Bezpieczny lunchbox dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów.

W produkcji naszych pudełek śniadaniowych najważniejsze jest oczywiście bezpieczeństwo, dlatego nasze produkty są w 100% wolne od BPA, ftalanów i melaminy. Śniadanie twojego dziecka możesz bez obaw przechowywać w naszych pudełkach. Lunchbox nadaje się oczywiście także do przechowywania zestawów lunchowych.

 

Spersonalizuj lunchbox imieniem dziecka.

Nasz lunchbox możesz również połączyć z naszymi naklejkami imiennymi. Mamy jednak dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość, ponieważ pudełka od Oznaczone można spersonalizować umieszczając na nich także nadrukowane imiona. Dziecko może również dokonać wyboru koloru i wzoru śniadaniówki. W ten sposób otrzymasz niepowtarzalny lunchbox i nie będzie już wątpliwości, kto jest właścicielem pysznego śniadania.

WSKAZÓWKA: połącz spersonalizowany lunchbox z silikonową opaską na butelkę, aby nadać butelce niepowtarzalny charakter.

 

Kup lunchbox z imieniem od Oznaczone.

Chcesz kupić lunchbox z imieniem? Skorzystasz z wielu korzyści, które oferuje Oznaczone. Gwarantujemy szybką wysyłkę: wszystkie produkty są wysyłane w ciągu 48 godzin w dni robocze. Ponadto darmowa dostawa już od 200 zł. Za zamówienie możesz zapłacić przelewem online, kartą kredytową lub za pomocą paypal. Otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości produktów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji artykułów dla dzieci, dlatego wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i jakość. Zamawiasz więc nie tylko ładny, ale przede wszystkim bezpieczny lunchbox wraz z wszystkimi korzyściami, które zawsze oferuje Oznaczone!

Copyright © , Oznaczone - Wszystkie prawa zastrzeżone
Zawartość tej strony nie może być kopiowana, zapisywana i / lub rozpowszechniana bez pisemnej zgody Oznaczone.