Nasze Obietnice

#1

Bez szkodliwych barwników

Sami produkujemy nasze naklejki i etykiety. Zamawiając w naszym sklepie internetowym, zamawiasz produkty, które sami projektujemy, produkujemy i wysyłamy. Dzięki temu możemy naszym Klientom zagwarantować najwyższą jakość i funkcjonalność naszych produktów. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach i według najnowszych technik w nowoczesnym, dobrze izolowanym i wentylowanym budynku na terenie przemysłowym.

Oznaczone.pl dba o środowisko. Dlatego zdecydowaliśmy się pracować na najnowszych maszynach ekologicznych i przy pomocy nieszkodliwych barwników. To wszystko dla nas samych, naszych współpracowników, ale również dla środowiska naturalnego i przyszłych pokoleń.

Barwniki, których używamy, są nieszkodliwe, a do czyszczenia maszyn nie używamy żadnych agresywnych środków. Podczas produkcji nie powstają również żadne nieprzyjemne zapachy. Dlatego też zdecydowaliśmy się grawerować nasze opaski imienne zamiast umieszczać na nich nadruki. Nie mogliśmy znaleźć do tego typu opasek barników bezpiecznych dla dzieci, więc drukowanien zastąpiliśmy grawerowaniem. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych produktów, to nie uznajemy kompromisów.

Dzięki użyciu ekologicznych barników, nie ma potrzeby oczyszczania powietrza w budynku, dzięki czemu mniej zużywamy energii. Oprócz tego segregujemy nasze śmieci, a nasze maszyny po skończonej pracy zawsze automatycznie się wyłączają. W celu uzyskania najlepszej jakości, używamy dla naszych produktów surowców na miarę. W związku z tym chętnie podpisujemy nasze produkty Oznaczone.pl. Jesteśmy pewni wysokiej jakości i z niej dumni.

Oznaczone.pl – znamy się na oznaczaniu!

#2

Wodoodporne & Odporne na działanie zmywarki

Our labels are of the very best quality and you notice that immediately!

#3

Odporne na działanie kuchenki mikrofalowej

Thanks to the high quality materials our name labels are not only waterproof, but are also microwafe safe. So our Name Stickers are perfect for using for your Kids drink bottle. You can just put the bottle with name sticker in the microwave without any issue.

.
#4

Super fast and easy shipment

Listonosz dostarczy Twoje zamówienie listem poleconym priorytetowym! Jeśli listonosz nie zastanie Cię w domu, zostawi w Twojej skrzynce awizo. Dążymy do tego, aby Twoje zamówienie wysłać w ciągu jednego dnia po otrzymaniu płatności. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail po złożeniu zamówienia, po wpłynięciu płatności na nasze konto oraz w momencie rozpoczęcia przez nas produkcji Twoich etykiet. Chcemy, abyś był/-a na bieżąco!

NNasze produkty wysyłamy międzynarodowo. Z doświadczenia jednak wiemy, że list z zamówieniem jest wtedy dłużej w drodze. Do Belgii list idzie ok. 3 -5 dni, a do reszty Europy ok. 5 -7 dni.

Jak tylko produkt został przez nas wyprodukowany i wysłany, poinformujemy Cię o tym, wysyłając do Ciebie wiadomość E-mail. Jeśli w ciągu 4 dni po dniu wysyłki nie otrzymałaś/-eś swojego zamówienia, prosimy o sprawdzenie poprawności podanego adresu do wysyłki, a następnie o kontakt na info@oznaczone.pl. W ciągu 24h odpowiemy na Twoją wiadomość e-mail

Copyright © , Oznaczone - Wszystkie prawa zastrzeżone Zawartość tej strony nie może być kopiowana, zapisywana i / lub rozpowszechniana bez pisemnej zgody Oznaczone.