Nasze Obietnice

#1

Bez szkodliwych barwników

Sami produkujemy nasze naklejki i etykiety. Zamawiając w naszym sklepie internetowym, zamawiasz produkty, które sami projektujemy, produkujemy i wysyłamy. Dzięki temu możemy naszym Klientom zagwarantować najwyższą jakość i funkcjonalność naszych produktów. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach i według najnowszych technik w nowoczesnym, dobrze izolowanym i wentylowanym budynku na terenie przemysłowym.

Oznaczone.pl dba o środowisko. Dlatego zdecydowaliśmy się pracować na najnowszych maszynach ekologicznych i przy pomocy nieszkodliwych barwników. To wszystko dla nas samych, naszych współpracowników, ale również dla środowiska naturalnego i przyszłych pokoleń.

Barwniki, których używamy, są nieszkodliwe, a do czyszczenia maszyn nie używamy żadnych agresywnych środków. Podczas produkcji nie powstają również żadne nieprzyjemne zapachy. Dlatego też zdecydowaliśmy się grawerować nasze opaski imienne zamiast umieszczać na nich nadruki. Nie mogliśmy znaleźć do tego typu opasek barników bezpiecznych dla dzieci, więc drukowanien zastąpiliśmy grawerowaniem. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych produktów, to nie uznajemy kompromisów.

Dzięki użyciu ekologicznych barników, nie ma potrzeby oczyszczania powietrza w budynku, dzięki czemu mniej zużywamy energii. Oprócz tego segregujemy nasze śmieci, a nasze maszyny po skończonej pracy zawsze automatycznie się wyłączają. W celu uzyskania najlepszej jakości, używamy dla naszych produktów surowców na miarę. W związku z tym chętnie podpisujemy nasze produkty Oznaczone.pl. Jesteśmy pewni wysokiej jakości i z niej dumni.

Oznaczone.pl – znamy się na oznaczaniu!

#2

Wodoodporne & Odporne na działanie zmywarki

Nasze naklejki są najwyższej jakości!

#3

Odporne na działanie kuchenki mikrofalowej

Nasze naklejki są nie tylko wodoodporne, ale również można używać je, że w mikrofalówce. Nasze etykiety są idealne do oznaczania butelek i bidonów dzieci. Butelka z naklejką może być bez obaw używana w mikrofalówce.

.
#4

Super szybka obsługa
Zamówienia opłacone do godziny 12.00 wysyłamy w ciągu 72h za pośrednictwem firmy kurierskiej INPOST.

Jeśli w ciągu 4 dni po dniu wysyłki nie otrzymałaś/-eś swojego zamówienia, prosimy o sprawdzenie poprawności podanego adresu do wysyłki, a następnie o kontakt na [email protected]. Maksymalnie w ciągu 48h odpowiemy na Twoją wiadomość.

Copyright © , Oznaczone - Wszystkie prawa zastrzeżone
Zawartość tej strony nie może być kopiowana, zapisywana i / lub rozpowszechniana bez pisemnej zgody Oznaczone.