Okrągłe tematyczne naklejki imienne

Okrągłe tematyczne naklejki imienne

Okrągłe tematyczne naklejki imienne o średnicy 3.1 cm z pięknymi wzorami. Łatwe do personalizacji np. imieniem, nazwiskiem, tak aby oznaczone nimi rzeczy nie zgubiły się i nie pomyliły.
  • Personalizowane np. imieniem i nazwiskiem oraz kolorową grafiką
  • Odporne na działanie zmywarki i mikrofalówki.
  • Średnica: 3.1 cm

Okrągłe tematyczne naklejki imienne

45,95 zł
34 Labels
Delivery Time
2-3 Tage
  • Wysyłka w ciągu 72 godzin
Opis

Szukasz okrągłych naklejek imiennych z pięknymi grafikami i możliwością personalizacji? Zestaw tematycznych naklejek imiennych jest idealnym rozwiązaniem. W każdym zestawie otrzymasz naklejki o pięknej kolorystyce, które można spersonalizować nie tylko np. imieniem, ale również wybraną grafiką.

Oznaczając przedmioty, na przykład imieniem i nazwiskiem, nie zostaną one pomieszane ani zgubione w klasie lub w przedszkolu. Kolorowa ikona, którą wybierzesz, nie tylko świetnie wygląda, ale jest również bardzo przydatna dla najmłodszych, którzy jeszcze nie umieją czytać: mogą z łatwością rozpoznać swoje rzeczy po wybranej ikonie

Nasze naklejki są odporne na działanie zmywarki i mikrofalówki, a przy prawidłowym użytkowaniu wytrzymują co najmniej 2 lata.

Nasze tematyczne grafiki są również dostępne w naszych wielu innych produktach. Czy Twoje dziecko jest fanem wybranej grafiki? Zerknij na nasze inne produkty tematyczne.

Potrzebujesz inny rozmiar naklejek ? Zerknij na nasze mini i małe naklejki imienne.

Instrukcja
Naklej naklejkę na suchą, czystą i gładką powierzchnię i pozostaw na co najmniej 8 godzin przed włożeniem do zmywarki. Naklejki można stosować w zmywarce oraz w mikrofalówce.

Etykiety mają żywotność minimum 200 cykli mycia i nie tracą swojego koloru. Zwróć uwagę, na ekstremalnie wysokie temperatury np. w sterylizatorze, ponieważ w tym przypadku może dojść do zmiany struktury naklejki i jej koloru.

Szczegóły produktu
  • Personalizowane np. imieniem i nazwiskiem oraz kolorową grafiką
  • Odporne na działanie zmywarki i mikrofalówki.
  • Średnica: 3.1 cm
  • Wybór wielu wariantów kolorystycznych
  • Wyprodukowane z naszych własnych materiałów, gwarantowana najwyższa jakość.
Wysyłka
Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej INPOST.
Copyright © , Oznaczone - Wszystkie prawa zastrzeżone
Zawartość tej strony nie może być kopiowana, zapisywana i / lub rozpowszechniana bez pisemnej zgody Oznaczone.