Instrukcje użycia

Naklejki imienne

do/ na:przedszkola, żłobka, szkoły, przedmioty szkolne, pudełko śniadaniowe, butelki, bidony, kubki, rzeczy niemowlęce, artykuły kempingowe, otwarzacze MP3, gry, rakiety tenisowe, płyty CD i DVD, telefony komórkowe, buty, okulary, szczoteczki do zębów, laptopy, zabawki, leki, sprzęt sportowy, książki, i wszystko inne, czego potrzebujesz poza domem i co łatwo zbubić!

W celu najlepszego przywierania nasze naklejki należy przyklejać do czystych, gładkich i suchych powierzchni. Można ich używać w zmywarce do naczyń (unikaj najwyższych temperatur) i kuchence mikrofalowej.

W ekstremalnie wysokich temperaturach (np. podczas sterylizacji lub wygotowywania butelek) może się zmienić struktura naklejki lub jej kolor. Kolor naklejki może w takich warunkach po kilku miesiącach wyblaknąć i może ona zacząć się odklejać.

Naklejki na odzież należy przykleić do metki ubraniowej (nie bezpośrednio do ubrania) i odczekać z praniem ubrania przynajmniej 8 godzin.

Naprasowanki imienne:

do/ na: na ubrania dzieci, rzeczy na kemping, pluszaki, swetry, skarpetki, ręczniki, śpiwory, wszystko to, czego nie chcemy zgubić!

Nasze naprasowanki, o ile zostały one prawidłowo wprasowane, idealnie trzymają się ubrań, nawet przy częstym ich praniu. Prosimy zwrócić uwagę na:

  • temperaturę żelazka
  • nacisk stopy żelazka na etykietę
  • czas wprasowywania

Prosimy stosować się do poniższych instrukcji:

  1. Ustaw żelazko na najwyższą temperaturę (bez pary!) i pozwól mu się nagrzewać przez 10 minut.
  2. Połóż naprasowankę w miejscu, gdzie chcesz ją umieścić i połóż na niej papier do pieczenia bądź ochronną ściereczkę do prasowania (w celu ochrony tkaniny przed gorącym żelazkiem, w szczególności w przypadku tkanin syntetycznych).
  3. Naciśnij stopę żelazka na etykietę i przytrzymaj żelazko dociśnięte do etykiety przez około 40 - 60 sekund (klej na naprasowance powinien się topić). W celu wywarcia większego nacisku na etykietę, wprasowuj etykiety na twardym podłożu. Możesz również wywierać nacisk czubkiem stopy żelazka.
  4. Pozwól etykiecie ostygnąć, a następnie ostrożnie sprawdź paznokciem, czy etykieta jest dobrze przyklejona. Jeśli etykieta jeszcze całkowicie nie przywiera do materiału, powtórz kroki 1-3. Sprawdź również temperaturę żelazka.

Uwaga:

Jeśli zaginają się rogi etykiety, oznacza to, że nie została ona prawidłowo wprasowana. Powtórz jeszcze raz wyżej podane kroki.

Usuwanie naprasowanki:

Usunięcie wprasowanki jest jedynie możliwe przy użyciu na gładkich/ bawełnianych powierzchniach! Nagrzej żelazko, połóż je na wprasowance, a następnie oderwij etykietę (uwaga: wprasowanka jest gorąca! Pomocna może się okazać pęseta.)
Oznaczone.pl nie ponosi odpowiedzialności za żadne szkody powstałe w trakcie wprasowywania etykiet na ubrania!

Copyright © , Oznaczone - Wszystkie prawa zastrzeżone
Zawartość tej strony nie może być kopiowana, zapisywana i / lub rozpowszechniana bez pisemnej zgody Oznaczone.