Małe tematyczne naklejki imienne

Małe tematyczne naklejki imienne

Małe naklejki imienne: 48 personalizowanych naklejek o pięknych wzorach w rozmiarze 4.1 x 1.6 cm. Etykiety są łatwe do spersonalizowania np. imieniem, nazwiskiem i/lub nr telefonu, a symbol umieszczony na nich sprawia, że są bardziej rozpoznawalne dla dzieci.
 • Personalizowane imieniem, nazwiskiem i /lub numerem telefonu
 • Rozmiar: 4.1 x 1.6 cm.
 • Odporne na działanie zmywarki i mikrofalówki.

Małe tematyczne naklejki imienne

49,95 zł
48 szt.
Lieferzeit
2-3 Tage
 • Wysyłka w ciągu 72 godzin
Opis

Zestaw składa się z 48 tematycznych naklejek imiennych ( 2 arkusze naklejek każdy z 24 naklejkami), które można łatwo spersonalizować imieniem, nazwiskiem i/lub numerem telefonu. Rozmiar naklejek to 4.1 x 1.6 cm.

Małe naklejki imienne występują w dwóch wariantach. 1) białe tło z subtelnym czarnym wzorem i trzema różnokolorowymi obszarami tekstowymi  2) jednokolorowe tło naklejki.

Dodatkowo dla obu wariantów można wybrać kolorową ikonę. Symbole są nie tylko ładne, ale także pomagają najmłodszym, którzy nie umieją jeszcze czytać rozpoznawać swoje rzeczy.

W dwóch wierszach tekstu jest wystarczająco dużo miejsca  np. na imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Etykiety są idealne do oznaczania rzeczy, które dziecko zabiera do żłobka, przedszkola czy też szkoły. Oznaczając rzeczy swojej pociechy zapobiegasz ich gubieniu i myleniu się.

Naklejki, które sprzedajemy sami dla Was produkujemy, dzięki temu możemy gwarantować najwyższą jakość, niższą cenę, a etykiety przy prawidłowym użytkowaniu wytrzymają 2 lata.

Potrzebujesz inny rozmiar naklejek? Zerknij na nasze mini i duże naklejki imienne.

Przydatne informacje
Naklej naklejkę na suchą, czystą i gładką powierzchnię i pozostaw na co najmniej 8 godzin przed włożeniem do zmywarki. Naklejki można stosować w zmywarce jak również są odporne na działanie mikrofalówki.

Etykiety mają żywotność minimum 200 cykli mycia i nie tracą swojego koloru. Zwróć uwagę, na ekstremalnie wysokie temperatury np. w sterylizatorze, ponieważ  w tym przypadku może dojść do zmiany struktury naklejki i jej koloru.

Szczegóły produktu
 • Personalizowane imieniem, nazwiskiem i /lub numerem telefonu
 • Rozmiar: 4.1 x 1.6 cm.
 • Odporne na działanie zmywarki i mikrofalówki.
 • Wiele pięknych grafik.
 • Wyprodukowane z naszych własnych materiałów, gwarantowana najwyższa jakość.
Instrukcja

Naklejki są odporne na działanie kuchenki mikrofalowej, zamrażarki oraz zmywarki. Naklej naklejkę na czystą, płaską i suchą powierzchnię i pozostaw naklejkę na co najmniej 8 godzin przed włożeniem jej do zmywarki. Upewnij się, że oznaczone produkty nie stykają się ze sobą w zmywarce. Nasze etykiety wytrzymują co najmniej 200 prań i nie odbarwiają się. Uważaj na bardzo wysokie temperatury, ponieważ program zmywarki o najwyższej temperaturze lub sterylizator może zmienić strukturę etykiet i spodować ich blaknięcie.

Wysyłka
Zamówienia wysyłamy firmą kurierską INPOST

Pakiet promocyjny

W tej ofercie
 • Małe tematyczne naklejki imienne
 • Tematyczne naklejki imienne mini
81,59 zł 77,49 zł

Pakiet promocyjny